Helikopter, Tekne ve Özel Jet Kiralama Hizmetleri

HELİKOPTER


Bazen bir dakika, bir yıl kadar önem taşır. Programınızda mevcut bir görüşmeye yetişmek bazen neredeyse imkansızla eşdeğerdir. Bu gibi durumlarda Eurasia Turizm, sunduğu helikopter ulaşım hizmeti ile yanınızda. Dilerseniz şehirlerarası ulaşım, dilerseniz Istanbul’un büyülü dünyasına yukarıdan bir bakış. Dilerseniz Anadolunun eşsiz dünyasına havadan bir dokunuş. Tamamı size özel…

TEKNE KİRALAMA

İstanbul’un eşsiz güzelliği Boğaz’da lüksü hissetmek ve şehirden uzaklaşmak isterseniz , baştan sona size özel tasarlanmış , yemekli tercihlerinizde özenle seçilmiş menüler ile unutulmaz yolculuklar sizleri bekliyor.

Gerek iş toplantılarınızı, gerek özel günlerinizi eşsiz kılmak sizin elinizde.

Özel tekne kiralama hizmetlerimiz ve Ege’nin turkuaz sularında düzenlediğimiz mavi yolculuklarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için destek hattımızı arayabilir + 90 212 369 3640 veya bize email ile ulaşabilirsiniz.

ÖZEL JET KİRALAMA

En ince ayrıntısına kadar size özel tasarlanmış özel jet servisimiz ile muhteşem bir uçuş deneyimini hazır olun. Gerek iş, gerek tatil seyahatlerinizde, gerek teknik donanım gerek dekorasyonu ile ihtiyacınıza en uygun ulaşım çözümlerini Eurasia Turizm farkı ile yaşayın.

Seçtiğiniz kriterlere uygun aktif turlar listelenmiştir. Lütfen seçim yapınız.
  CANLIDESTEK
  NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?
  +90 (212) 369 36 40
  biz sizi arayalım
  0

  Bilgilerimi Güncelle

  E-mail yolu ile duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

  Şifremi Güncelle