Hakkımızda

Eurasia Turizm ve Dış Ticaret Şirketi, 1993 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 25 yıla yakın kesintisiz hizmet vermektedir.

Yurtdışından ülkemize bireysel ve grup olarak seyahat etmek isteyen misafirlere kültürel turlar, arkeoloji, dini, genclik konseptli özel paket turlar ve akademik geziler sunmak, kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan Eurasia Turizm A Grubu işletme belgesi ile İstanbul’da hizmet vermektedir.

Dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren deneyimli ekibiyle butik turizmin öncü isimlerindendir.
Şirket kurucu ortağı Günnur Diker uzun yıllar, TÜRSAB’da (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) çeşitli kademeleride görev almış, arka arkaya 5 seçim dönemi TÜRSAB Yönetim Kurulu üyeliği yapmıs, (2003 - 2013), 2007 - 2013 yıllarını kapsayan 3 dönemde ise TÜRSAB Genel Sekreteri olarak Türk turizminin yurtdısında tanıtım ve pazarlanmasını bil fiil gerçekleştirmis, ulusal ve uluslararası boyutta gerçekleştirilen projelerde görev almıştır. Kuruluşlarını gerçekleştirdiği, Engelsiz Turizm ve Sağlık Turizmi komitelerinin yanı sıra, Kültür Komitesi, TOAR (Tüketici Otelci Acentaci ve Rehber ilişlileri) komitesi çalışmalarına başkanlık etmiş, tüm komite çalışmalarından sorumlu olarak, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği kanununda değişiklikler ve yasal düzenlemeler çalışmalarına katılmıstır. 2010 Avrupa Kültür Başkenti Istanbul için TURSAB’ın proje ortağı olduğu üç önemli proje oluşmasında görev almıştır. Beyoglu Belediyesi Turizm Komisyonunda, DEIK Sağlık Turizmi Komitesinde TURSAB’ı temsilen bulunmuştur. Yurt dışında ve yurt içinde Türkiye turizmi hakkında sunumlar yapmış çeşitli ulusal ve uluslarası panellerde, konferanslarda, tv programlarında konuşmacı olmustur.

Amerikan Seyahat Acentaları Birligi (ASTA)’nın Türkiye Başkanlığını da yapan Günnur Diker, aktif çalışmaları ve başta Amerikalılar olmak üzere yabancı gezginlere EURASIA Turizm ile verdiği hizmetleri ile « Senenin Uluslararası Seyahat Acentecisi » (The International Travel Agent of the Year) Ödülüne layık görülmüştür. (2005, Hong Kong ASTA Dünya Kongresi ).

Halen BM Dünya Turizm Örgütü bünyesinde kurulmuş olan Etik Değerler Dünya Komitesi’nde (World Commmittee on Global Ethics ) bu değerli göreve seçilen ilk Türk turizmci olarak yer almaktadır.

Eurasia Turizm gelişen dünya ve bölgesel koşullara uyum sağlayarak yurt içi taleplerini değerlendirmek ve hizmet kalitesinin üst seviyelere taşımak amacıyla yerel kurumlara hizmet ağını genişletmektedir. Ekibimiz Günnur Diker’in tecrübelerinden faydalanarak, Türk misafirlere turizm odaklı detaylı çözümler üretip, uluslararası standartta hizmet vermeyi amaclamaktadır.

Seyahat imkanlarının çeşitlenmesi, rekatbetle birlikte fiyatların makul seviyelere gelmesi, alternatif güzergahların açılması ile, Türk gezginleri yurtiçinde ve yurtdışında çok bilinenler dısında yeni yerleri kesfetmeye başlamıştır. Tam da bunu amaçlayan Eurasia Turizm - Türkler her yerde - sloganıyla gezilerini hazırlamaktadır. Gezginlerimizin önerileri ve istekleri bize ışık tutmakta, bizlerin de Türk seyahat pazarında az bilinen yerleri öne cıkarmak hedefimiz sürmektedir.

Ayrıca « Sıra dışı Seyahatler » olarak tanımlanan tarihini, süresini, içeriğini misafirlerimizin belirlediği kişiye özel seyahat programları tasarlayan Eurasia Turizm farklı coğrafya ve kültürleri keşfetmek , dünyanın herhangi bir yerinde ki organizasyona katılmak isteyenlere seyahat danışmalığı da yapmaktadır.

Eurasia Turizm, yurtdışı ve yurtiçindeki tüm seyahatlerinizde otel, gezi, ulaşım, aktivite, toplantı, simültane tercüme, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlanmaktadır..

Sizlere kendimizi tanitmak şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Eurasia Turizm Ekibi adına
Günnur Diker

CANLIDESTEK
NASILYARDIMCIOLABİLİRİZ?
+90 (212) 369 36 40
biz sizi arayalım
0

Bilgilerimi Güncelle

E-mail yolu ile duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

Şifremi Güncelle